PDF Tlačiť E-mail

Vyberte si niektorú splátkovú spoločnosť s ktorými spolupracujeme. Na ich stránkach si nájdete aktuálne informácie o práve prebiehajúcich akciách, prípadne si môžte hneď vypočítať výšku splátok, zároveň tam nájdete aj podmienky nákupu na splátky. Splátkovú spoločnosť Quatro a Multiservis odporúčame pre súkromné osoby, HomeCredit pre súkromné a fyzické osoby a Excredit pre súkromné osoby, živnostníkov a právnické osoby. Ak máte záujem o leasing, napíšte nám a vyhotovíme vám predbežnú leasingovú ponuku.

 Firma Quatro je jednotkou v nákupe na splátky v predajni.Je to tak aj preto, že Quatro sa špecializuje na nákup na splátky úplne bez potvrdení. Je to mimoriadne jednoduchý nákup, a preto sa zaslúžene tešíme mimoriadnej obľube. Kto chce nakupovať na splátky úplne bez potvrdení, ten nakupuje cez Quatro.

 Spoločnosť Home Credit Slovakia, a.s. poskytuje svojim klientom možnosť zaobstarať si tovar na splátky formou spotrebiteľského úveru priamo v predajni.

 Máte jedinečnú možnosť rýchleho a výhodného nákupu elektroniky, nábytku, záhradnej techniky, výpočtovej a kancelárskej techniky, vykurovacích systémov,
stavebných dielov, domácich a športových potrieb a ďalších komodít prostredníctvom nového nákupu na splátky.